O mnie

Witam Państwa na mojej stronie poświęconej hodowaniu tej pięknej rasy, jaką jest Owczarek Niemiecki Długowłosy.

Moja przygoda z hodowlą zaczęła się już wiele lat temu. Moim pierwszym owczarkiem była AZA, która spędziła ze mną 13 lat. Obecnie, od marca 2012 roku mam kolejnego owczarka, który nazywa się HOPE. Kupiłem ją z doskonałej niemieckiej hodowli Altenberger Land z rodowodem Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI).

Od marca 2014 roku jestem także członkiem Związku Kynologicznego w Polsce a od niedawno przystąpiłem również do Klubu Owczarka Niemieckiego.

Owczarki niemieckie to moja pasja. Do hodowania podchodzę z pasją i zaangażowaniem oraz ciągle dążę do udoskonalania stąd moja decyzja o pokryciu jej ... przez PEDRO – mistrza świata! Z pierwszego miotu miałem osiem pięknych szczeniąt, które już trafiły do nowych właścicieli. Jednak nie wszystkie! W swojej hodowli zostałem sonie parkę - sukę Akimę i psa Akima.

Planujemy kolejne krycia. Dbam o to, aby HOPE była kryta psami z czołówki światowej! Należy więc spodziewać kolejnych pięknych szczeniąt.

HOPE, mimo iż jest jeszcze bardzo młodą suką już może poszczycić się wieloma sukcesami na wystawach krajowych, czego przykładem są zdobyte liczne trofea w postaci pucharów i medali. Bez wątpienia jej (i moim) największym sukcesem jest Champion'at Polski z 2015 roku.
Jeżeli więc jesteście Państwo miłośnikami tej wspaniałej rasy i szukacie dla siebie na długie lata oddanego przyjaciela proszę o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania, służę pomocą przy ewentualnym doborze szczeniaka. Moja hodowla posiada wszystkie niezbędne wymogi.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją stroną.